6-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн.

Розпочинаємо новий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн. Сьогодні на уроки ми чекаємо всіх учнів з 1 до 11 класу. Відео для вас вже заплановано на YouTube МОН: www.youtube.com/c/MONUKRAINE

? о 9:00 – розпочинаємо уроки для 1-4 класів. Після наполегливої праці на вас чекає винагорода – захопливі мультики про Україну та світ довкола. Щоб було зручніше, одразу переходьте на потрібний вам список відтворення, де всі уроки згруповані по днях та класах:

1 клас — bit.ly/USO1class
2 клас — bit.ly/USO2class
3 клас — bit.ly/USO3class
4 клас — bit.ly/USO4class

? о 10:00 – стартують уроки для 5-11 класів. Нагадуємо, що ви можете завчасно відкрити потрібне вам відео, а воно автоматично почнеться за розкладом. Ось посилання на списки відтворення для класів базової та старшої школи:

5 клас — bit.ly/USO5class
6 клас — bit.ly/USO6class
7 клас — bit.ly/USO7class
8 клас — bit.ly/USO8class
9 клас — bit.ly/USO9class
10 клас — bit.ly/USO10class
11 клас — bit.ly/USO11class

Традиційно у прикріпленні розклад на наступний тиждень з темами до кожного уроку.

Зичимо всім продуктивного навчання!