Черговий тиждень Всеукраїнської школи онлайн.

Розпочинаємо чергові захоплюючі 5 днів навчання у Всеукраїнській школі онлайн.

Це останній тиждень, коли транслюватимуть уроки для початкової школи. При цьому для 5-11 класів уроки триватимуть до кінця 2 тижня червня (приблизно до 12.06).

Уроки на сьогодні вже завантажено, вони чекають вас традиційно на YouTube МОН: www.youtube.com/c/MONUKRAINE

🕙 Починаємо о 10:00

Сьогодні, транслюємо уроки виключно для учнів 5-11 класів, які навчаються у нашій школі з ПН до ПТ. Кожен може обрати потрібний список відтворення та розпочати навчання:

5 клас — bit.ly/USO5class
6 клас — bit.ly/USO6class
7 клас — bit.ly/USO7class
8 клас — bit.ly/USO8class
9 клас — bit.ly/USO9class
10 клас — bit.ly/USO10class
11 клас — bit.ly/USO11class

Вже завтра чекаємо у нас й учнів початкової школи. Уроки для наймолодших розпочинаються о 9.00 та транслюються 2 дні на тиждень – у вівторок та четвер. Знайти потрібне заняття так само легко, як і для учнів 5-11 класів – потрібно просто перейти за посиланням для вашого класу:

1 клас — bit.ly/USO1class
2 клас — bit.ly/USO2class
3 клас — bit.ly/USO3class
4 клас — bit.ly/USO4class

Ділимось із вами розкладом та темами до уроків на цей тиждень, щоб вам було простіше планувати навчання.

І пам’ятайте – всі уроки зберігаються на YouTube каналі. Якщо щось пропустили – не біда, просто подивіться відеоурок у записі.