«Фестиваль шкільного подвір’я»

20 травня 2017 року в школі І-ІІІ ступенів №285 Оболонського району міста Києва відбувся «Фестиваль шкільного подвір’я»

Під час цього свята був проведений благодійний ярмарок, кошти від якого було зібрано для придбання сучасної апаратури для актової зали школи.

Гості свята могли відвідати майстер-класи з декупажу, орігамі, розпису пряників, розмалювати свої личка аквагримом, зробити візерунки хною, отримати фігурки з кульок, покуштувати солодку вату, каву, морозиво, прийняти участь у розіграшу лотереї, побувати на концерті учнів школи, побачити виступи спортсменів-дзюдоїстів, футболістів, бейсболістів, спортивного орієнтування, потанцювати разом анімаційні танці, побувати на шоу мильних бульбашок.

Було весело, смачно, креативно!!!