Прийом учнів до 1 класу

Шановні батьки! З 15 березня розпочнеться прийом учнів до 1 класу! Попередній запис за телефоном 462-30-92

На Вас чекає дуже прекрасний і відповідальний період життя – Ваша дитина йде до 1 класу. В родині майбутній школярик – це хвилюючий та радісний момент, але разом з тим — це ще одне випробування для батьків. Адже так хочеться обрати для дитини комфортні умови навчання та розвинути її здібності та обдарування.

Від того, як дитина налаштується на навчання, які знання здобуде в початковій школі, залежатиме її подальше життя. Ми з Вами повинні пам’ятати, що наші діти зовсім не схожі на нас і на тих першокласників, які навчались у 1 класі 6-8 років тому. Адже змінилось суспільство, змінились відносини між людьми, змінилась природа і час.
Покликання освіти – підготувати людину до життя в суспільстві, виконувати всі вимоги сучасного розвитку науки і техніки. На даному етапі розвитку державі не потрібна особистість, яка вміє працювати з різними джерелами інформації, вміє приймати раціональне рішення, вміє досліджувати, знаходити нові перспективи розвитку тієї чи іншої галузі, володіє сучасними досягненнями техніки.
Дуже важливим питанням для Вас, як батьків є питання: «Який напрямок навчання обрати для своєї дитини?»

Документи, необхідні для зарахування дитини до першого класу:

• Заява
  • Копія свідоцтва про народження