Школа сьогодні

Головна / Школа сьогодні

Школа сьогодні – це комфортний інноваційний простір.

Це заклад, який підтримує здоровий спосіб життя та виховує справжніх патріотів. Це інноваційна, безпечна, затишна, комфортна та цікава школа для сучасних дітей.

Затишок і комфорт закладу

Наш заклад повністю укомплектований сучасними енергозберігаючими вікнами. Оновлений, утеплений фасад стін будівлі не тільки прикрашає, але й забезпечує комфортне перебування дітей в холодну пору року. Відремонтований центральний вхід з додатковим приміщенням радо вітає школярів, вчителів та гостей. Для батьків це приміщення слугуватиме ще й у якості комфортного перебування і чеканням своїх школярів за для порядку у школі.

Безпечна школа.

Школа за кошти батьків має охоронця, укомплектована камерами відео спостереження, датчиками освітлення на рух, постійно оновлює і закуповує нове обладнання. А ще школа № 285 співпрацює зі співробітниками поліції. Програма «Школа і поліція» передбачає цікаві уроки і ознайомлює, навчає школярів кожної вікової категорії з правами дитини, правилами поводження і безпеки.

Модернізована школа

У ХХІ ст. школи повинні бути обладнані сучасними технологіями, а вчителі мають випереджати учнів у користуванні технічними засобами. Тільки таким чином діти зможуть отримувати сучасну та якісну освіту. То ж наша школа слідує такому напряму, на часі з технологіями, і готова працювати та зацікавлювати навчанням сучасних дітей покоління-Z вже сьогодні. Цього літа буде обладнано 16 кабінетів проекторами, екранами, документ-камерами, принтерами, комп’ютерами та цифровими лабораторіями.

Школа майбутніх патріотів

Наш заклад цього літа буде мати сучасний шкільний тир з інноваційним обладнанням. Ми будемо прагнути заохочувати дітей вивчати предмет «Захисник вітчизни» по сучасному. Сподіваємося підвищити рівень військової підготовки учнів, рівень патріотизму молоді, урізноманітнити дозвілля після школи.

Цікава школа.

Сучасні діти потребують цікавого простору, уваги до своїх талантів. Їм цікаві нестандарті заходи, участь у різноманітних конкурсах та проектах. Ярмарки, фестивалі, цікаві заходи і проекти вже є невід’ємним атрибутом школи № 285.

Оновлений актовий зал

Сучасна їдальня (ремонт літом), модернізація класів (літом) – це тільки початок перевтілення закладу в комфортний інноваційний простір для дітей.

Школа цікавих проектів.

Постійна участь вчителів та батьків нашого закладу у різноманітних проектах та грантах.

Еко-проекти – «Сортування сміття», «Зелені долоньки» – урізноманітнюють уроки та роблять вивчення природничих наук нестандартними і цікавими.

Нові громадські проекти, за фінансування яких ми будемо збирати підтримку голосів у період 25 серпня-15 вересня.

– №1118 «Цікавий простір школи «STOP GADGETS» – дозвілля на перерві та на групі подовженого дня без гаджетів

-№ 792 «Відкритий простір школи № 285 “Open Space”» – дозвілля на перерві та на групі подовженого дня, проведення уроків на свіжому повітрі у внутрішньому дворику школи.

Багато активних дій і чималих зусиль покладено на розвиток закладу. Без підтримки батьків, на жаль, школа не зможе надати дітям всього, що має надати сучасна школа. Просимо долучатися в команду активної громади школи і разом з нами творити реальні зміни за для успішного розвитку і ефективного навчання наших дітей, учнів школи № 285.

Сподіваємося на розуміння і тісну співпрацю.

З повагою, активна громада школи №285.

↶ Повернутися на головну