МО вчителів фізичного виховання

Кафедра фізичної культури складається з 4-х вчителів: 3 – вчителі  вишої  категорії, 1- вчитель-спеціаліст,  1- вчитель-методист, 1- старший вчитель.

Фізична культура – це складова частина загальної культури суспільства, спрямована на зміцнення здоров`я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей з метою формування  її особистості та розвиток активної життєдіяльності.

При школі працюють гуртки фізичного спрямування, в яких займаються 325  учнів ( %) – це гуртки:  загально-фізичної підготовки, настільного тенісу, туризму, баскетболу, футболу, бейсболу, веслування, легкої атлетики, художньої гімнастики. Формування інтересів і звичок до занять фізкультурою – необхідна умова успішного здійснення фізичного виховання школярів. Вчителі  фізичної  культури ведуть багатогранну роботу: залучають школярів до систематичних занять фізичною культурою, спортом, туризмом; організовують  змагання, спартакіади; залучають школярів у фізкультурні гуртки, спортивні секції.

Спільними зусилями вчителів, батьків, спонсорських організацій у школі створено належну навчально та матеріально-спортивну базу, що дає змогу проводити уроки з фізичної культури по всіх розділах програми, а також проводити масові спортивні заходи.

Вихованці школи є неодноразовими переможцями та призерами районних, міських, республіканських змагань.

Серед вихованців школи є:

Рекордсмен Европи та Світу з пауерлифтингу Денис Бунчук;

Чемпіон Европи з футболу (U-19)  Кирил Петров;

Чемпіонка Европи з бодібілдингу   Марія Сокіл;

Чемпіон Европи з веслування на «Драгон-боті» Олексій Грицак;

Рекордсмени України з пауерлифтингу Назар Паганюка та Євген Довгалюк;

Чемпіони України з видів спорту: Ляшенко Вадим, Зубова Марина, Гапонов Павло, Касай Вікторія, Сидоренко Маргарита та ін.

Багато переможців та призерів міських  та районних змагань.

Володарі Кубку Мінського масиву 2017 р., Кубку Людмили Костенко 2017 р. з футболу.

Переможці  Шкільної  баскетбольної  ліги Оболонського району серед  молодших та старших  дівчат, призери серед молодшіх юнаків.

2 місце в Спартакіаді Оболонського району 2017 р. з баскетболу (дівчата) та у багатоборстві.

2 місце у відкритій першості Оболонського району з футболу серед юнаків 2008-2009 р.н.

Славов В.Г. вчитель-методист вищої категорії. Відмінник освіти України. Педстаж – 40 років.

Твердохлібова Т.Б. вчитель вищої категорії. Педстаж – 36 років.

Тищенко І.В. вчитель вищої категорії, старший – вчитель. Педстаж 25 років.

Мельничук Є.І. вчитель- спеціаліст. Педстаж – 4 роки.

Славов В.Г. пед.кредо:  “Здорові діти – здорова нація.”

Мельничук Є.І. педкредо: «Щоб вижити, світ повинен затвердити здоровий спосіб життя.»

Твердохлібова Т.Б. педкредо: «Здоров`я – це не все, але все без здоров`я – ніщо.»

Тищенко І.В. педкредо: «Рух – це життя!»

Мельничук Євген Ігорович

вчитель фізичної культури

спеціалісь  спеціаліст

закінчив київський університет ім. Б.В. Грінченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “вчитель фізичної культури.”

стаж: 4 роки

професійне кредо: ” Щоб вижити, світ повинен затвердити здоровий спосіб життя.”

Проблема над якою працює учитель: ” виховання технічної майстерності на уроках з футболу у молодших класах.”

Славов  Володимир  Георгійович

Учитель методист

Стаж роботи: 40 років

Закінчив Київський державний інститут фізичної культури у 1975 році.

Професійне кредо: «Здорові діти – здорова нація.»

Проблема над якою працює учитель: “Удосконалення уроку,посилення його теоретичної,практичної діяльності,диференціації підходу до навчання.”

Завантажити індивідуальну картку педагога
Твердохлібова  Тетяна  Борисівна

Учитель фізичної культури

Стаж роботи: 36 років

Закінчила Київський державний інститут фізичної культури у 1981 році.

Професійне кредо: «Здоров`я – це не все, але все без здоров`я – ніщо.»

Проблема над якою працює учитель: “Формування мотивації і навчальної діяльності школярів на свідоме ставлення до свого фізичного розвитку.”

Завантажити індивідуальну картку педагога

↶ Повернутися на головну