Школа тепло приймає майбутніх першокласників у свої обійми.

23 грудня до нас у гості завітали вихованці дитячого садочка «Ольвія», в недалекому майбутньому це наші першокласники. Діти разом із своїми вихователями прийшли до нас, щоб познайомитися зі школою.

Вихованці садочка із задоволенням взяли участь у майстер-класі «Новорічна іграшка»,який провела для них учитель Мельник Оксана Юріївна з допомогою Німченко Наталії Миколаївни, та з учнями 8-А класу Єрьоменко Юлія, Марунич Анна, Сьомка Олександра. Іванова Антоніна. Також діти відвідали шкільну бібліотеку, де бібліотекар Валентина Ярославівна розповіла про незвичайне книжкове королівство. Цікавим виявилося знайомство із спортивною залою та їдальнею. А в актовій залі маленькі артисти із садочка «Ольвія» та учні 1-Б класу , 4-А класу, 4-В класу, а також учениці 8-А класу Власова Аліна і Варфоломєєва Аліна виступили з концертною програмою, під час якої продемонстрували один одному свої співочі і танцювальні таланти. Час минув дуже швидко, діти повернулися до свого садочка. А ми чекаємо майбутніх першокласників у школі!

Вітаємо усіх з Новим роком та Різдвом!