Скайп-зустріч.

23 січня в нашій школі відбулася ще одна цікава подія, а саме скайп-зустріч учнів 3-х класів з українською дитячою письменницею, перекладачкою та дослідницею дитячої літератури Оксаною Лущевською, яка є мешканкою м.Шарлот у Північній Кароліні (США).

Пані Оксана розповіла про свої нові твори, які вийшли друком у Видавництві Старого Лева, познайомила наших учнів зі своїми домашніми улюбленцями – кицею та собачкою, яких жартома назвала своїми співавторами, відповіла на запитання про своє навчання, писемну діяльність, перекладацькі роботи, із задоволенням прослухала вірші, які читали наші учні.

Спілкування через океан виявилося дуже цікавим та корисним для усіх, хто був учасником цієї зустрічі.

Чекаємо на пані Оксану Лущевську у нашій школі! (Вона нам це пообіцяла).

Дякуємо за організацію скайп-зустрічі event-менеджеру Видавництва Старого Лева Саломе Енгибарян.