Свято «День народження Перших класів».

Свято «День народження Перших класів».2 вересня – в Перший день навчального року в нашій школі за традицією відзначають свято «День народження Перших класів», на якому справжні господарі школи – директор Скрипачук О.О., учні 11-А класу та магістри шкільних наук – учні 9-Б класу гостинно зустрічали та весело приймали у свою родину першокласників: урочисто вручили класним керівникам – мамам  «Свідоцтва про народження Першого класу», «проекзаменували» наймолодших школярів, танцювали і співали усі разом.А ще учні 11-А класу провели для учнів 1-х класів «Першокласний квест: знайомство зі школою», під час якого нові учні познайомилася з кабінетами бібліотеки, ігрової кімнати, актової і спортивної зали, їдальні та кімнати самоврядування. Перший день у школі для учнів 1-х класів видався багатим на події.Висловлюємо подяку учням 11-А класу Шморгуну Дмитру, Нероді Вікторії, учням 9-Б класу Мельник Олександрі, Михайленку Максиму, Сергіївій Марії, учням 5-х класів  Білас Надії, Дубинку Святославу, Захаровій Майї, Кириленку Іллі, Кочмару Святославу, Прус Анастасії, Романову Нікіті, які разом з дорослими готували і самостійно провели свято «День народження Перших класів».