Вчися робити добро, дитино! Заходи добросердя до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

28 вересня вся шкільна громада вшановувала українського письменника, педагога В.О. Сухомлинського. Використання оповідань, казок як засобу навчання та виховання школярів – одна з найважливіших ідей письменника.
Учні 7-В класу провели голосові читання творів В.О. Сухомлинського для учнів 1-7 класів, були проведені конкурс малюнків до збірки творів «Квітка сонця». Оформлені у бібліотеці вистави розповідають про життя та творчість письменника.
Бібліотека імені В.О. Сухомлинського подарувала шкільній бібліотеці збірки книг сучасних українських письменників, а дочка Ольга подарувала книгу «Серце віддаю дітям».