Всіх зі святом вітаємо!

Навчального року офлайн бажаємо!
Перший навчальний день завершено. Радісна зустріч після літа, початок і завершення уроків під музичний дзвоник, святкові фотозони, сніданки для малечі та перекуси для старшокласників в їдальні, тусовки на перервах, екскурсії, квести – школа розпочала новий навчальний рік.
Нашим наймолодшим учням – нашим дорогим першокласникам бажаємо з легкістю поринути у складний світ знань та цікаве шкільне життя!
Нашим найстаршим учням – нашим дорогим одинадцятикласникам бажаємо сміливості та завзятості втілити в життя найамбітніші для цього навчального року плани (а далі будуть інші плани та мрії)!
Всім нашим учням бажаємо наполегливості, натхнення, нових звершень та блискучих перемог!
Щиро дякуємо учням 11-А та 11-Б класу за підготовку та проведення для наших 1-х класів свята «День народження перших класів».
Окрема подяка Сергіївій Олені Миколаївні за яскраві фотозони в школі.
Хай цей навчальний рік для всіх учнів, вчителів, батьків буде плідним, захопливим та сповненим яскравих моментів!
Бажаємо всім здоров`я!