Батькам

Головна / Батькам

Участь батьків

Ми приймаємо до школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей — тата і маму, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки.

Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей.

Ми чекаємо від батьків:

• віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких;
  • бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки;
  • довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною: до керівництва школи, вчителів, психолога, соціального педагога, адже всі вони — професіонали, віддані своїй справі, які дивляться з вами в одному напрямку і готові до діалогу та співпраці;
  • чіткого розуміння, що навчання для дитини є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися так само, як і ваша щоденна робота;
  • зацікавленості шкільними справами дитини та готовності повідомити Школі, якщо виникають зміни у поведінці дитини;
  • толерантності до думок, традицій та матеріального статку інших родин;
  • підтримки здорового способу життя;
  • поваги до української мови, культури та традицій.

Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться вповні досягти поставленої мети.

Персональні гаджети

Учні несуть відповідальність за зберігання власних мобільних телефонів та інших персональних гаджетів. Відповідно до рішення педагогічної ради їх потрібно вимкнути під час уроків, сховати та не користуватися ними.

Якщо будь-яка особа з персоналу школи бачить порушення вказаного правила, на вимогу такої особи дитина має здати телефон на зберігання адміністратору до закінчення навчального дня.

Матеріальна відповідальність

Батьки матеріально відповідальні за пошкодження шкільного майна дитиною.

Учні відповідають за збереження свого майна. Якщо учень загубив щось зі своїх речей, навіть цінних, Школа не несе відповідальності. У разі, якщо учень втрачає підручники, необхідно придбати нові.

Завантажити “Заява забирати раніше одноразово”

Завантажити “Заява пояснення про відсутність”

↶ Повернутися на головну