Кожухар Ірина Петрівна

Кожухар Ірина Петрівна

Практичний психолог вищої категорії

 

 

Досвід роботи

Рекондації для батьків та учителів

Рекомендації для батьків щодо емоційного вигорання.

Локдаун вніс серйозні корективи в життя батьків учнів. До всіх змін звичного способу життя добавився ще контроль за дистанційним навчанням дітей, що призводить до емоційного виснаження.

Рекомендації щодо батьківського контролю та спілкування з дітьми, контакти організацій та служб підтримки, номери гарячих ліній.
Рекомендації щодо безпеки в Інтернеті.

У зв’язку із зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей у соціальних мережах Інтернету, психологічна служба школи надає алгоритм дій для встановлення «батьківського контролю» для пристроїв із операційною системою Windows 10, Android, для пристроїв «iPhone», «iPad» для безпечного спілкування дітей у цифровому середовищі.

Нагороди та відзнаки

Авторські розробки

15.12.2020 рік, затверджено авторську розвивальну програму «Територія довіри» експертною комісією НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО КМПУ ім. Бориса Грінченка.

«Зміцнити здоров’я людини в дитинстві, не допустити, щоб дитина вступила в юність кволою і млявою, – це означає дати їй всю повноту життєвих радощів». В. О. Сухомлинський
Життя доводить, що освіта і здоров’я нерозривно взаємозв’язані. Немає сумніву, що основи здоров’я закладаються в ранньому дитинстві, а впродовж шкільних років дитина має зміцнити його, стати сильною, витривалою і загартованою. Тому пріоритетним завданням системи освіти є збереження та зміцнення морального, фізичного та психічного здоров’я учнів.
Розвивальна програма «Територія довіри». Автор Кожухар Ірина Петрівна, практичний психолог школи І-ІІІ ступенів № 285. Мета програми – створення простору довіри, ознайомлення з достовірною інформацією про статевий розвиток дівчат і хлопців та формування свідомого ставлення до власного здоров’я та життя.

01.04.2016 рік, затверджено авторську розвивальну програму «Формування цінностей здорової та успішної особистості» експертною комісією НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО КМПУ ім. Бориса Грінченка.

Участь у семінарах, конференціях

12-14.06.2017 рік, м. Очаків, Всеукраїгська конференція «Проєктно-технологічний підхід у впровадженні інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» для учнів 7-8 класів».

29.03.2017 рік, м. Київ, підсумкова конференція щодо впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» у Київському  університеті ім. Бориса Грінченка

01.12.2016 рік,  м.Київ, районний семінар, презентація авторської розивальної програми «Формування цінностей здорової та успішної особистості» до Всеукраїнського проекту «Сімейна розмова».