Благодійний Фонд «Зорепад Надій»

Головна / Школа prozorro / Благодійний Фонд «Зорепад Надій»

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Зорепад Надій» (код ЄДРПОУ 40810684) була заснована батьками школи № 285 у 2016 році, Директор Черняк Ірина Іванівна.

Фонд надає відкриту інформацію звітів щомісячно на стенді школи.

З часу заснування завдяки наданій небайдужими громадянами благодійній допомозі та проведеним акціям благодійна організація передала школі великий екран з проектором (актова зала), кольорові дивани для учнів (20 шт.); замінена проводка, електрика, освітлювальні лампи та закуплено жалюзі, штори на сцену, екран для проектора в Креативній кімнаті (мала актова зала), 2 телевізори, ноут-бук, встановлено диспансери для мила у дитячих туалетах та біля їдальні, закуплено інструменти для трудового навчання, інформаційні стенди, проведено ремонт креативної кімнати та коридорів (стеля, стіни) другого поверху, організовано послуги з охорони, встановлено відеоспостереження та освітлення по периметру школи, проведено декілька свят для шкільної громади та мешканців масиву, задоволено дрібні потреби школи (засоби для прибирання, господарські товари, канцелярія, ложки, виделки, ліки для надання першої допомоги, заправка картриджів тощо).

Дуже хочеться, щоб наші діти навчалися в гідних умовах, щоб їм було цікаво в школі. На жаль, держава не може в повному обсязі одномоментно забезпечити всі шкільні потреби, тому просимо Вас підтримати нашу благодійну організацію та брати активну участь у житті школи.

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ З ВАМИ ЗМІНИМО ВСЕ НА КРАЩЕ!!!

Посприяти покращенню школи можна шляхом перерахування благодійної допомоги на рахунок фонду чи передати кошти у години прийому БФ «Зорепад надій»: вівторок, четвер з 8.30 до 10.30, понеділок, середа з 17.30 до 18.30 або за домовленістю тел. 0977938362.

Надалі ми не зупиняємось та продовжуємо змінювати нашу школу!!! Зміни реальні завдяки нам з Вами!!!

Завантажити виписку

↶ Повернутися на головну