Виховна робота

Головна / Школа сьогодні / Виховна робота

Позакласні заходи

Учнівське самоврядування школи I-III ступенів № 285

Наші традиції

Ми – учасники районного учнівського клубу «ЄтериторіЯ»

25 жовтня на базі Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» відбулося перше в цьому навчальному році засідання районного учнівського клубу «ЄтериторіЯ».

Члени клубу, серед яких були і наші учениці 8-А класу, занурились у роздуми над такими філософськими питаннями, як: мрія, мета, прагнення, виділили перешкоди у здійсненні мрії, навчилися визначатися з критеріями постановки цілей задля досягнення мети.

       Мрії здійснюються!  Став цілі!    Дій!          Загальношкільна акція «Макулатуринг»

Кожного року рада учнівського самоврядування організовує загальношкільну акцію «Макулатуринг: збережи дерево, багато дерев!». Дякуємо усім небайдужим учням, батькам, вчителям, – усім, хто взяв участь в акції!

 

  Профорієнтаційний урок.

22 жовтня для учнів 9-х класів спеціалістом з Оболонської районної філії КМЦЗ був проведений інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Формула вибору професії. Складові: Хочу. Можу. Треба».

Вибір свого майбутнього за нашими старшокласниками.

Інтелектуально-спортивні змагання на честь Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

14 жовтня – на Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва» хлопці 1-4 класів та 5-9 класів беруть участь у конкурсі «Козацькі забави на сучасний лад», під час якого змагаються в спортивних та інтелектуальних випробуваннях і виборюють перемогу у чесній боротьбі.

Зустріч з професіоналами своєї справи.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці і Дня українського козацтва до нашої школи завітали справжні професіонали своєї справи – спеціалісти по роботі з вибухово-небезпечними пристроями, які для учнів 9-11 класів  провели інтерактивне заняття «Обережно, вибухові речовини», під час якого ознайомили старшокласників з умовами і  специфікою своєї роботи. Родзинкою заходу був практичний етап, під час якого було продемонстровано навчальне знешкодження невідомого предмету.

Наприкінці зустрічі учні щиро подякували за цікавий урок і здобуті нові знання та побажали нашим військовим сили, впевненості і терпіння під час виконання службових завдань.

Тиждень дівчат

11 жовтня – Міжнародний день дівчаток. І в нашій школі традиційно відбулися батли і презентації талантів учениць 5-10 класів. Декілька днів на перервах дівчата демонстрували свої вміння чудово танцювати, співати, малювати, робити неперевершені вироби з бісеру та в стилі паперопластики. І всі ми ще раз переконалися в тому, що наші дівчата – найкращі!

Вчимо Правила дорожнього руху.

З 20 серпня по 20 вересня в рамках Всеукраїнського місячника з безпеки руху в нашій школі відбулися заходи з ознайомлення і вивчення правил дорожнього руху: зустрічі з шкільним офіцером поліції, цікаві вистави, виховні години, а ще учні 5-8 класів зробили макети дорожніх знаків і розмістили їх на стінах у шкільних рекреаціях. Це допомагає легко запам’ятати, як себе поводити під час руху на дорозі і в шкільних коридорах. Вивчайте і дотримуйтеся правил, з ними життя стає більш комфортним!

 

Стандартні музеї це не для нас. Екскурсія-квест ось це вищий клас! 2-В клас пройшов квест історичними та містичними пам’ятками столиці “12 бажань”. Учні відкрили для себе 12 унікальних та неповторних пам’яток Києва. Кожен учень мав змогу загадати і записати 12 особливих бажань, з вірою в те, що вони здійсняться!) Після квесту у дітей залишились незабутні враження. Ми весело і цікаво провели час.

Перший проект з природознавства вдало виконаний в 5а!

“Жива і нежива природа навколо нас”

Робота в групах, розвиток математично- природничої компетенції.

Попереду ще багато сонячних днів, але ось так святково 2-Б клас завершує літній сезон та вітає літніх іменинників невеличкою вечіркою Aloha Partу.

На перервах співали та танцювали під Hawaiian, Clap Snap та Soco-vira, розібралися, що ж означає це загадкове слово «aloha», отримали подаруночки, виготовили разом нашу гавайську декорацію та гарно провели день.

↶ Повернутися на головну