20 квітня в нашій школі пройшов День цивільного захисту з метою удосконалення теоретичних знань та формування практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, перевірки здатності грамотно і зібрано діяти,щоб захистити своє життя.
На першому уроці в цікавій та змістовній формі було проведено класні години за темою ” Роль та завдання Ц З” ” Правила безпеки в екстремальних ситуаціях”.
Протягом дня діти мали змогу переглянути навчальні фільми та мультфільми, а старшокласники (10- Б клас) провели заняття для малечі 1-6 класів, під час яких ознайомили їх із засобами захисту органів дихання та шкіри.
Учні 9-11 класів сьогодні продемонстрували свою обізнаність з правил поведінки в надзвичайних ситуаціях у громадських місцях
(торгівельні центри та метро).
Інструктори тренінговоіі компанії “Центр спеціальної підготовки” військовий лікар батальйону імені генерала Кульчицького Олександр Корнейчук та лікар- кардіолог Любов Кривошея провели лекцію та відпрацювали практичні заняття з учнями 7-8 класів.
Завершальним етапом була навчальна евакуація,під час якої учні та вчителі нашої школи продемонстрували обізнаність та підготовку з цивільного захисту на випадок з надзвичайних ситуацій.
Будемо сподіватися що отриманні знання ніколи не знадобляться у нашому житті.

↶ Повернутися на головну